Novinky

Investice do AgData

říjen 2020
Garage Angels investovali do největšího českého agro-tech startupu Agdata. V platformě, která umožňuje komplexní digitalizaci provozu českých farem a přechod farmářů na datově orientované řízení, chceme nastartovat revoluci v hyperlokálním měření kvality ovzduší, které se dá využívat nejen v zemědělství, ale i v českých obcích pod hlavičkou projektu Agdata City. Našim cílem je podpořit expanzi Agdata po celém Česku, a vytvořit tak ze země digitální zemědělskou velmoc, která dokáže inspirovat celou Evropu. Již nyní jsou Agdata nejrozšířenějším tuzemským ekosystémem pro chytrou správu zemědělských podniků a farem všech velikostí. Spoléhá se na něj více než 2000 farmářů – od malých rodinných podniků po velké zemědělské koncerny – což je asi 15% ze všech, kteří mají v Česku zemědělství jako svou obživu. Tyto podniky navíc dohromady obhospodařují zhruba pětinu české zemědělské půdy.

Investice do KeyGuru

leden 2020
Garage Angels dokončili investici do společnosti KeyGuru. KeyGuru nabízí síť samoobslužných boxů pro jednoduché předávání klíčů, čipových karet či jiných drobných cenností, bez nutnosti osobního setkání. Systém nabízí široké možnosti využití od předávání klíčů od pokojů v hotelích bez 24/7 recepční služby, přes sdílení klíčů od aut v rámci firemní flotily nebo v rámci autopůjčovny - zkrátka kdekoliv, kde není možné nebo žádoucí osobní předání. Předávací boxy jsou zabezpečené a neustále sledované, takže zákazník má neustálý přehled o tom, co se v nich děje.

Investice do Senzoor

říjen 2019
Garage Angels oznamuje dokončení první společné investice. Prostřednictvím společnosti GA Investiční I. získalo podíl ve výši 25% v Senzoor Czech, technologickém lídrovi v oblasti chytrých čidel. Čidla Senzoor operují v rámci mobilních sítí LPWAN (low-power wide area network), tedy v atraktivním a rychle rostoucím oboru souhrnně označovaném jako Internet of Things (IoT).

Andělské investice

květen 2019
Co to jsou andělské investice a proč jsou důležité popisují například dokumenty MFČR a Světové banky, na jejichž přípravě se podíleli i někteří členové Garage Angels. My se chceme připojit a pomoci k rozvoji konkurenceschopné ekonomiky v našem regionu